Vinárstvo Hacaj

Firma sa zameriava predovšetkým na výrobu odrodových vín akostných a vín s prívlastkom. Pri spracovaní hrozna vychádza zo starých, tradičných postupov, založených na čo najšetrnejšom zaobchádzaní so surovinou, doplnených najmodernejšími poznatkami vedy a výskumu v oblasti vinárstva. Všetky tieto vína sú plnené do fliaš. Sú to vína s označením pôvodu hrozna, jeho odrody a ročníka – vína s „rodným listom“, v ktorých sa naplno prejavuje výnimočný potenciál Malokarpatskej oblasti. Špecialitou firmy HACAJ sú sekty, vyrobené klasickou metódou druhotného kvasenia priamo vo fľašiach. Výrobky firmy sú dodávané len do vybraných vinoték, gastro zariadení a individuálnym odberateľom.

Pezinské viechy 2015 - 7.-10.10.2015

 

 Viechu budeme mať otvorenú od stredy 7.10.2015 do soboty 10.10.2015 vždy od 17.00 do 20.00 hod.

 

Vážení milovníci dobrého vína,

rodinné vinárstvo HACAJ vás pozýva do svojej viechy vo vyše 300 - ročnom vinohradníckom dome na ul. M.R. Štefánika č. 21 v Pezinku, kde si budete môcť posedieť pri našich vínach a sektoch vyrobených tradičnou šampanskou metódou. K dispozícii bude aj ľahký degustačný záhryz.

Podujatie "Pezinské viechy 2015" organizuje Malokarpatské múzeum v spolupráci so Združením pezinských vinohradníkov a vinárov. Cieľom je, aby bolo v Pezinku tak ako v dávnejšej minulosti možné posedieť si pri víne priamo u vinára a príjemne stráviť čas pri oboznamovaní sa s jeho produkciou.

 

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
http://bigtheme.net/wordpress
Сачак/Ламперия Прочети тук